Rreth Nesh

Rreth Seadel

Mësoni Më shumë Mbi Ne


I ndodhur në Ksamil, brenda 1 km nga plazhi i Porto Rikos dhe 2.8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Hotel SEADEL ofron akomodim me ambiente barbekju si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. Me një pishinë të jashtme sezonale, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Prona ofron pamje nga liqeni, një tarracë dhe një recepsion 24 orësh. Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon me pamje nga pishina. Të gjitha njësitë në Hotel SEADEL janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe pajisjet e tualetit falas. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.
Çfarë Ju Ofrojmë

Facilitetet

WiFi Falas

Pishinë e Jashtme

Parkim Falas

Shërbim Në Dhomë

Ndalohet Duhani

Vlerësimet e Klientëve

DËSHMITË