Hotel Seadel

Rreth Nesh


I ndodhur në Ksamil, brenda 1 km nga plazhi i Porto Rikos dhe 2.8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Hotel SEADEL ofron akomodim me ambiente barbekju si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë.


Akomodimi

Dhomat Tona

Dhomë Treshe Me Ballkon

Dhoma treshe përmban ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga liqeni si dhe një banjo private me dush. Njësia ka 2 krevate.

Dhomë Dyshe Me Ballkon

Dhoma dyshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga liqeni si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 1 krevat.

Çfarë Ju Ofrojmë

Facilitetet

WiFi Falas

Pishinë e Jashtme

Parkim Falas

Shërbim Në Dhomë

Ndalohet Duhani

Vlerësimet e Klientëve

DËSHMITË